Haber

Deprem Sonrası ‘Stil İkonu’ Programında Dans Gösterisiyle Tepki Gösteren Hande Sarıoğlu Açıklama Yaptı

Kahramanmaraş’ta binlerce insanın hayatını kaybettiği depremlerin yaralarını sarmaya çalıştığımız bu günlerde ülke çapında yas tutulduk. Gösteri programlarında hiçbir şey yokmuş gibi eğlenenler, acımızı yaşayalım deyince içini rahatlattı. Hande Sarıoğlu, YouTube’da yayınlanan ‘Stil İkonu’ başlıklı yarış bölümlerinde depreme rağmen dans performansıyla eleştirilerin odağı oldu.

Konuyla ilgili sunucudan bir açıklama geldi…

Depremin yol açtığı kayıplarımız, sokakta kalan veya evini kaybeden vatandaşlarımız, hastanelerde şifa bekleyen depremzedelerimizle sancılı günlerden geçiyoruz.

Durum böyle olunca televizyon ya da magazin dünyasının ünlü isimlerinin davranışları da dikkat çekiyor.

Acılarımızı paylaştığımız, paylaştığımız bu günlerde ünlü isimlerden birlik ruhu beklerken sunucu Hande Sarıoğlu’nun dans gösterisi büyük tepki çekti.

YouTube’da yayın hayatına başlayan ‘Stil İkonu’ programının sunuculuğuna başlayan Sarıoğlu, program heyeti Hakan Akkaya ile arasında yaşanan gerginlik nedeniyle programdan ayrıldı. Ancak söz konusu görüntüler zihinlerden silinmedi.

Sarıoğlu, programdaki tartışmacı formu ve hip dansı nedeniyle eleştirilince konu hakkında açıklama yaptı.

Ev sahibi YouTube üzerinden yaptığı açıklamada, “Süper Lig’in geri dönmesiyle işlerimizin başına döndük. Hayat bizim için bir şekilde devam edecek ama yaralarımız hala çok derin.”

‘Süper Lig’in dönüşüyle ​​birlikte işimizin başına döndük. Bu sürenin geri kalanında eğlenceli oyunun yaptığımız kısmını Handekaplı Ertan içeriğine kaldırdık. Ülkemin insanlarının başına gelen felaketi anlatmaya ne kelimeler ne de duygular yetmez. Söylenen her kelime kolay olacak. Hayat bizim için bir şekilde devam edecek ama yaralarımız artık çok derin. Bence bir süreliğine daha sakin bir şekilde hayatımıza devam etmeliyiz.’

Dans ettiği görüntülere tepki gösteren bir kullanıcısına, “Daha önce stok görüntüydü, erken yayınlama kararı almışlar, her şeyi biliyorsunuz” diye konuştu.

kadikoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu