Haber

Yavuz Özcan Parkı’na metal korkuluk

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Yavuz Özcan Parkı’ndaki ahşap korkulukların kimliği belirsiz kişilerce kırılarak tahrip edilmesinin ardından metal korkuluklar yapıyor.

Beydağları ve Akdeniz manzarasıyla ziyaretçilerine eşsiz bir Antalya manzarası sunan şehrin en keyifli parklarından biri olan Yavuz Özcan Parkı’ndaki ahşap korkulukların kimliği belirsiz kişilerce kırılarak tahrip edilmesinin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.

480 METRE METAL RAYLAR

Muratpaşa Mahallesi’ndeki Yavuz Özcan Parkı’ndaki ahşap korkulukların sık sık yıkılarak yakılması üzerine vatandaşlar Antalya Büyükşehir Belediyesi İrtibat Merkezi’ne başvurdu. Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü gelen talepler üzerine hızlı bir şekilde harekete geçti. Gruplar, ahşap korkulukları sökerek metal korkuluk montajı çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında vatandaşların güvenliği için parkın tamamına 480 metre metal korkuluk konulacak.

Deniz Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk, parkın zarar görmesi nedeniyle bölge sakinlerinin rahatsız olduğunu bu nedenle Büyükşehir Belediyesi’ne taleplerini ilettiklerini ve hızlı bir şekilde inceleme yaptırdıklarını belirterek, “Metal korkuluk hem ulaşımı sağladı hem de ulaşımı sağladı.” Daha güvenli ve daha güzel bir görünüm. Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu