Haber

KAYMEK’ten ‘Bağımlılıkla mücadele’ etkinliği

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte mesleki eğitim ve kültür-sanat faaliyetlerinin öncüsü olan KAYMEK bünyesinde vatandaşlara dokunan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi de bağımlılık ve emek konusunda hizmet vermeye çalışıyor.

BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE YEŞİLAY İLE DAYANIŞMA

Toplumdaki aile temelli vatandaşların sorunlarına ve refahlarına yönelik faaliyetler yürüten Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, aile akademisi ile gençleri evliliğe hazırlamak, ücretsiz manevi danışmanlık yapmak için hizmet vermektedir. telefon ve uzman aile danışmanları aracılığıyla 12 farklı alanda hizmet vermek ve bunun gibi birçok hizmeti gerçekleştirmektir. Ayrıca bağımlılıkla çaba konusunda topluma hizmet veren Yeşilay ile işbirliği yaparak bağımlılıkla çaba konusunda temellerini atmaktadır.

Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, ‘bağımlılıkla mücadele’ başlığı altında düzenlediği eğitimde Yeşilay ekibini ağırlayarak Yeşilay’ın çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi. Keyifli ve verimli geçen programda katılımcılar, bağımlılık ve emek konusunda da değerli bilgiler edindiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu