Haber

Adımlar Runtalya’da yaraları saracak

ANTALYA (İGFA) – Uluslararası Runtalya Maratonu, Maraton, Yarı Maraton, 10 km ve 10 km grup mesafelerine bu yıl 2 km “1 ADIM 1 HAYAT” koşusunu ekliyor. AFAD’a veya AFAD koordinasyonunda afet yardım ve yardım projeleri yürüten Sivil Toplum Kuruluşlarına bağışta bulunan 7’den 70’e her vatandaşın katılacağı bu anlamlı proje için katılımcılara hatıra tişörtü ve Madalya takdim edilecek. , ücretsiz olarak katılabilir.

Bu projenin bu yıl ülkemizde yapılacak ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine öncülük ederek bağış kampanyaları oluşturmaya model olmasını dilediğini belirten Özgür Emeklioğlu, “Bu anlamlı projenin öncü bağışı Turset Proje Yönetimi tarafından yapılacak. Uluslararası Runtalya Maratonu’nun organizatörü ve her yıl ekip olarak katılan firma ve kurumlara, amaçları için yardım toplayan 100’e yakın farklı Sivil Toplum Kuruluşunun bağış kampanyalarını ülkemiz için bağış ve yardım kampanyalarına dönüştürmesini temenni ediyorum. Afetten etkilenen vatandaşlar.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Antalya Valiliği koordinasyonunda, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, desteğiyle 5 Mart 2023 tarihinde gerçekleşecek bu anlamlı koşuya Antalya halkını ve tüm Türkiye’yi davet ediyoruz. Antalya’daki Kurum ve Kuruluşlar tarafından.”

pazaryeriajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu